שאלות נפוצות

כאב הוא ממש יחסי. לכל אחד יש סובלנות שונה לכאב. אבל אנחנו לא הולכים לצחוק עליך - זה כואב. רק לא כל כך. יש שהשוו את זה ל"תחושת גירוד לוהטת". אבל, אנשים לא היו חוזרים שוב ושוב לקעקוע אחרי קעקוע אם זה היה כואב כל כך. רובנו לא סובלים מכאבים, אבל היופי של הקעקוע והגאווה הקשורה בלבישתו גוברים בהרבה על מקל סיכה קטן פה ושם.

מוצרים מסוג זה ממש לא מומלצים.

כשזה מגיע לקעקועים, מה שאתה משלם משקף לרוב את האיכות שאתה מקבל. בעוד שאמני קעקועים מסוימים עשויים לגבות מעט מאוד, זה חיוני לתת עדיפות לאיכות. הקעקוע שלך הוא החלטה שתישאר איתך לכל החיים. זכור, המחירים בדרך כלל משתנים בהתאם לגודל הקעקוע, סגנונו ומיקום הגוף

הכל מסתכם בהעדפה אישית. האפשרויות שלך הן בלתי מוגבלות - מה שתרצה וכל מה שהאמן שלך יכול ליצור. בין אם מדובר בבחירת עיצוב מתוך יצירות האמנות הזמינות או ביצירת יצירה מותאמת אישית עבורך באופן בלעדי, הדמיון שלך קובע את הגבולות.

לגבי השמה, התחשב במקצוע ובסביבה החברתית שלך. כדאי לשקול בחירה במקום שניתן להסתיר בקלות על ידי בגדים יומיומיים, ולאפשר לך את הגמישות לחשוף או להסתיר את הקעקוע שלך לפי הצורך.

בעת בחירת אמן קעקועים, ישנם מספר גורמים שיש לקחת בחשבון, כולל הניסיון ורמת המיומנות שלו, הסגנון שלהם והמוניטין שלהם. חפשו אמן שמתמחה בסוג הקעקוע הרצוי, ושיש לו תיק עבודות המדגים את המיומנות והיצירתיות שלו. קרא ביקורות מלקוחות אחרים כדי לקבל תחושה של המקצועיות שלהם וכיצד הם עובדים עם לקוחות.

אם אתה לא מרוצה מהקעקוע שלך, דבר עם האמן שלך על החששות שלך. ייתכן שהם יוכלו לבצע התאמות או להציע הצעות לשיפור העיצוב. זכור כי חלק מהיבטים של הקעקוע, כגון המיקום או הגודל, עשויים להיות קשים לשינוי. במקרים מסוימים, ייתכן שניתן יהיה להסיר או לכסות את הקעקוע בעיצוב חדש.

למרות שקעקוע הוא בדרך כלל בטוח, יש כמה סיכונים שצריך להיות מודעים אליהם, כולל זיהומים, תגובות אלרגיות ובעיות עור. כדי להפחית את הסיכון לסיבוכים, חשוב לבחור אמן קעקועים בעל מוניטין שמקפיד על נוהלי היגיינה קפדניים, ולפעול על פי הוראות הטיפול שסופק על ידי האמן שלך. אם אתה מבחין בסימנים של זיהום או בעיות אחרות, כגון אדמומיות, נפיחות או הפרשות, פנה מיד לרופא או למקעקע.

יש לעקוב אחר הוראות הטיפול בקפידה, כולל ניקוי ולחות, כדי לקדם ריפוי תקין ולשמור על החיוניות של הקעקוע שלך.

בהחלט! אנו מקעקים בברכה עיצובים מותאמים אישית ונעבוד איתך בשיתוף פעולה הדוק כדי להבטיח שהחזון שלך יתורגם לקעקוע מדהים וייחודי.

קבע פגישה דרך האתר שלנו, התקשר לסטודיו שלנו, או בקר אצלנו באופן אישי כדי לדון ברעיונות שלך ולהבטיח מקום עם האמן המועדף עליך.

אנו מציעים טאצ'-אפים חינם בתוך תקופה מוגדרת כדי להבטיח שהקעקוע שלך ייראה במיטבו לאורך זמן. צור איתנו קשר לפרטים נוספים.

למרות שאנו מבינים את התמיכה, אנו ממליצים להגביל את מספר האורחים כדי לשמור על סביבה ממוקדת ונוחה גם לך וגם לאמן.

משך הקעקוע תלוי בגודל, במורכבות ובתגובת הגוף שלך. במהלך הייעוץ שלך, אנו נספק הערכת זמן עבור העיצוב הספציפי שלך

בטיחות היא בראש סדר העדיפויות שלנו. חשוף כל מצב רפואי במהלך הייעוץ שלך, והאמנים שלנו יעריכו אם זה בטוח להמשיך או להמליץ ​​על חלופות.

אנו משתמשים בדיו איכותי ובסטנדרטים הידועים בתעשייה בבטיחות ובחיוניות. הדיו שלנו עומד בסטנדרטים הבריאותיים, ומספק גם איכות וגם שקט נפשי.

בהחלט! אנו מעודדים לקוחות לבקר בסטודיו שלנו, לפגוש את האמנים ולהבטיח שהם ירגישו בנוח בסביבה שבה הקעקוע שלהם יתעורר לחיים.

קעקועים מותאמים אישית הם ייחודיים, שעוצבו במיוחד עבורך. קעקועי פלאש מתוכננים מראש וזמינים ליישום מיידי. בחר באפשרות המתאימה להעדפותיך.

יש לישון טוב, לאכול ארוחה מאוזנת ולהימנע מאלכוהול או מחומרים המדללים את הדם. יש להגיע רווי ומוכן לשתף פעולה בעיצוב הקעקוע שלך.

בהחלט! עיין בתיק העבודות שלנו באינטרנט או בסטודיו כדי לראות מגוון רחב של עבודות העבר של האמנים שלנו, המציגים סגנונות שונים ומיומנויות שונות.

כן, הגיל החוקי לביצוע קעקוע הוא 16 (בליווי תעודת זהות ואישור הורים). אנו מקפידים על תקנה זו כדי לשמור על סביבה מקצועית וחוקית.

למען בטיחות האם והתינוק, איננו מקעקעים אנשים בהריון. אנו ממליצים להמתין עד לאחר הלידה ולתקופה שלאחר הלידה.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים בטופס הבא ונחזור בהקדם