הצוות שלנו

סם דאלו

הבעלים והמייסד של חברת סם טאטו, ואחד החלוצים שהביאו לירושלים טכניקות קעקוע חדישות ומתקדמות. למרות האתגרים שמציבים הדעות המסורתיות והסטיגמות נגד קעקועים, סם תמיד האמין בערך ובכבוד של אמנות הקעקועים.

עם למעלה מ-15 שנות ניסיון בתעשייה, סאם הוא אמן מיומן ביותר המתמחה בסגנון שחור ואפור, ריאליזם, מיקרו ריאליזם, קווים עדינים וקעקועים בהתאמה אישית. עבודתו יוצאת הדופן קנתה לו מוניטין כאחד הקעקועים הטובים ביותר בירושלים, והוא זוכה להכרה נרחבת בזכות תשומת הלב לפרטים, היצירתיות והמסירות שלו למלאכתו.

התשוקה של סם לקעקוע ניכרת בעבודתו, והוא מתגאה ביצירת עיצובים ייחודיים ומותאמים אישית לכל לקוח ולקוח. הוא תמיד פורץ את גבולות האמנות שלו, בוחן טכניקות וסגנונות חדשים כדי להבטיח שהעבודה שלו תישאר חדשנית ורעננה.

בנוסף לעבודתו כאמן קעקועים, סאם הוא גם תומך בתעשיית הקעקועים והיה גורם מרכזי בפירוק הסטריאוטיפים השליליים הקשורים לקעקועים. הוא מאמין שאמנות קעקועים היא סוג של ביטוי עצמי ויש לכבד אותה ככזו.

בקר בחנות קעקועים סם כדי לחוות את עבודתו יוצאת הדופן של סם ותראה בעצמך מדוע הוא נחשב לאחד מאמני הקעקועים הטובים ביותר בירושלים.

בואו להכיר את הצוות המקצועי שלנו, המשלב כישרון מקומי ובינלאומי, שולט בסגנונות קעקועים שונים.

קעקועים בירושלים

סאם

מתמחה בסגנונות קעקועים בשחור ואפור, ריאליזם, אימה, גותי, מיקרו-ריאליזם וקעקועים ביד חופשית עם ניסיון מרשים של 16 שנים.

Omri

עמרי

מקעקע הרזידנט שלנו מזה 7 שנים, מתמחה בעיצובי קעקועים גיאומטריים.

Hadas

הדס

אמנית אורחת עם ניסיון של 5 שנים, מצטיינת בסגנונות קעקועים בקו עדין, מינימליסטי ופריסטייל.

Daniel

דניאל

אמן הפירסינג שלנו, מיומן בכל סוגי הפירסינג ועיצוב התכשיטים

Criss

כריס

מקעקע מזה 8 שנים, המתמחה בסגנונות קעקועים יפניים ושחור ואפור

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים בטופס הבא ונחזור בהקדם